Skinny & Happy

3den je nám fajn!

18. října 2016 v 17:49 | Vexuska
Ahoj kočky :)

Dneska mám třetí den mého očistného půstu a co myslíte? Zvládla jsem společný oběd? A vytváření fondue ovocných špízů ? a to vše aniž bych něco snědla?
Výsledek obrázku pro for ana gif

Fasting REAKCE

16. října 2016 v 16:08 | Vexuska
Ahoj moji drzí :)))

Rozhodla jsem se vyjádřit k Fasting challenge. Teď ale nemyslím přerušované půsty (IF), tak jak jsem už psala v minulém měsíci, ale opravdu půst.
Měla jsem možnost se před dny setkat s přítelem kamarádky, který drží traici jednou za půl roku si dát půst. Ten mi potom vysvětloval, jak to funguje, z jakého důvodu, jak dlouho a další.
Upřímně, nejdřív mi ta myšlenka úplného půstu přišla jako šílenost, ale kdž jsem si o tom více načetla, člověk na ho pohlíží úplně jinak..

Půst vede hlavně
- k očistě těla
- k udržení standardních hodnot (hladina cukru, kyselost)
- jisté duševní očistě (můžu Vám říct, že hlavu to pročistí taky :D)

Sama jsem teď týden držela přerušovaný, ale s tím, že jsem se držela opravdu na max. 100kcal, některé dny i nepřerušovaně.

Včera jsem si dala cheatday a ode dneška jedeme fasting 14 - 14dní o vodě, mých myšlenkách a posilování sebe sama.

Kdo by chtěl, může mi do komentů přidat svoje poznatky, já se budu snažit každý den Vám naznačit jak to se mnou vypadá :))))

DEN 1. - Tělo zpracovává zbytky jídla - nic mě nebolí, mám dobrou náladu, jen to, že ostatní v rodině jí moje oblíbené jídlo mě moc nepřidává :D
zdroj: http://byebyebellyblog.com/wp-content/uploads/2012/05/fast_weight_loss.png

WELCOMEBACK

1. září 2016 v 12:19 | Vexuska
Ahoj kočky :)

Můžu říct, že vše jde jak má, jen jsem už zapomněla, jaký je to pocit, ten prázdný žaludek :D.. vůli mám pevnou, ničeho se nebojím, jen mám pocit, že každá kalorie navíc je zlo. Zatím se nevážím, uvidíme na konci září, můj první cíl je 65kilo a kdo ví, jak budu trpělivá, sama vím, že existuje váha na které se to prostě zasekne, navíc nehcci, aby o tom moc lidí vědělo, spíš nikdo. V práci se o tom nemám s kým bavit, nikdo by mi nerozuměl, nechápal by tu bolest, která způsobuje to, proč dělám..

JAK ZVLÁDÁTE ŠPATNÝ NÁLADY? JÁ CO VIDÍM ZMĚNY, TAK MÁM SKVĚLÝ POCIT =)
Výsledek obrázku pro for ana

EAT CLEAN? FEEL FREE

30. srpna 2016 v 11:53 | Vexuska
Ahoj moje holky :) musím říct, že teď jsem se stěhovala, takže nebyl čas sem psát.
Co se týká jídla, začala jsem pravidelně (ne)jíst, takže jsem happy :) dokonce už zvládám i život bez kofeinu, teď si jdu koupit i permici do fitka, ať to jde rychleji, ikdyž doma mám kompletní fitko kvůli krabicím a dalším věcem, co pořád stěhuju :D.. musím říct, že tak napumpovaný zadek sem neměla už pěkně dlouho.. :) líbí se mi, jak se moje tělo mění, miluju když vstanu a mám ploché břicho a dokonce i menší stehna... už nepolevím!! :)
O víkendu jedeme kempovat, ale pro takové případy mám sak štěstí, tak se těším, protože od jisté akce, ze které mám okno raději už nepiju, nedělá to dobrotu...
Výsledek obrázku pro for ana

Co vy a Váš týden? Ty z vás, co jdou do školy podporuju, ať to zvládnou mezi žroutama a těm, co pracují ať se daří. :)

Pic4A

26. července 2016 v 13:18 | Vexuska
Zamilovala jsem se do těch obrázků..GETSKINNY 25/7

26. července 2016 v 11:21 | Vexuska
Ahoj kočičky moje. :)

Ozývám se po dlouhé době, to víte, prázdniny a další záležitosti. Momentálně se nacházím na váze 89kg, což je šílenost. Snažím se, od včera jedu 16denní program mléčné diety, což asi každý z nás zná... mléko mléko zelenina a mléko(:DDD). Poté jsem si na netu našla tenhle program.. :)
Samozřejmě, jak mě znáte, nezvládám udržet ani počet jídel u té mléčné, včera jsem měla mít 5x 250ml mlíka a dopadlo to asi takhle:

Snídaně: 250ml mléka
Svačina: 250ml mléka
Oběd 250 ml mléka
Svačina: Protein 150ml(ale vypila jsem míň)
Večeře: ---

POHYB: EMS (ano, platím za předražené EMS jen abych cítila po cvičení ty svaly ještě víc)

Prostě šmělím i diety :D Nezvládám jíst tolik, koupila jsem si Chlorellu na pročištění a snažím se jíst podle těch množství, ale ty jsou spojené s časem kdy jíte a já prostě nechci večeřet až v 7 věčer a jsem zvyklá na rozestupy mezi jídly po více jak 3 hodinách, jak se chce v plánu té diety... :D

A co vy? Jak Vám to jde?

26.4. - BOJOVNÍK

26. dubna 2016 v 18:07 | Vexuska
Ahoj Miláčkové.

Máme tu druhý pracovní den, navíc třetí týden kdy bojuju sama se sebou. Boj je střídavý, někdy mám nával žravosti, jiné dny v kuse jídlo redukuju, snažím se zpravit si náladu sledováním některých blogů forana, ale zatím je to pro mě šíleně složité. Občas cítím úzkost, to když se přejím. Jinak váha klesla o 5 kilo, což je začátek, ale je to pro mě šílenost, že jsem to nechala zajít až do takového extrému. Těším se na nové možnosti a těším se na nové tělo. Nemůžu nikomu popsat jak moc se cítím uvnitř zraněná a neumím říct, jaký to je pocit, kdy se člověk nezvládne hlídat.
Ale pro tyhle případy je tu rajčatová dieta. :)

Jediné co na mě vlastně platí je, vykašlat se na vše a jet si svoje. Zapojila jsem opět kávu jako zdroj kofeinu a energie, hlídám sama sebe aby mě jídlo nedohnalo a přijde mi, že přibírám, ikdyž jím to, co by normální člověk měl na snídani..

Jinak samozřejmě na pití voda a snažím s zamyslet hlavu na něčem jiném, než je jídlo, ale je to složité. Moje kamarádky forana, co měly blog už tu nejsou..jak pochopitelné, když je nám o 4 roky víc.. O:)
Ale přecejen se snažím..

a jídlo?
Snídaně - knackerbrot s plátkem eidamu 20%
Svačina - 3 cherry rajčátka
Oběd - 3 cherry rajčátka
Svačina - 1 rajče /tak 150g
Večeře - 3 cherry...
Můj komentář - zítra musíme ubrat rajčat a dáme si kus šunky 95% ;) ať mám i masíčko.. ale nebudem to přehánět.

 
 

Reklama