Life as Suki

3.1.2017 - ako sa mám...? :D

3. ledna 2017 v 14:48 | Vexuska
Ahoj moje holky:)

Chvilku jsem tu nebyla - cítila jsem demotivaci k životu a Vánoční období pro mě znamenalo 3 dny plné jídla, alkoholu a zase jídla. Nebudu Vám lhát, že jsem ráda, že jsem zase zpátky z toho období a hlavně že opět držím stoprocentní stravu.

Who I am? :)

7. listopadu 2016 v 11:59 | Vexuska
Ahoj ahoj, dneska mám náladu, abyste mě maličko poznaly. :)
Čeká Vás taková ta klasická smršť blogerek, tedy co mám ráda, jak žiju.. :)

**5.11. - Víkendový odpočinek

5. listopadu 2016 v 17:37 | Vexuska
Ahoj všichni. Jak si užíváte víkend?
Já byla včera s kamarádkama na party, dneska jsme jen ležely a nic nedělaly, pokud teda nepočíám, že mě dovezly domů a já si zacvičila... krásné to dny.

October sober a další život :)

31. října 2016 v 9:47 | Vexuska
Ahoj micinky, zdravím Vás z posledního dne října. :)
Týden jsem se neozvala, byla jsem úplně mimo. Nějak si nemůžu srovnat v hlavě myšlenky, o víkendu se stalo příliž věcí a já sama jsem na pochybách o všem, co mě teď obklopuje.
Nebudu si tu vylívat srdíčko, pojďme přímo k věci - moje jídlo.
S problémy odchází chuť, co ž je pozitivní změna, nadruhou stranu bych ocenila trochu klidu.

Do pusy mi vlétlo malé zrnko prachu.

20. října 2016 v 20:14 | Vexuska
Zdravím Vás :) dnes mám docela poetickou náladu, v práci byl klid a doma je to taky fajn. Znáte ten pocit, kdy potkáte někoho, koho vidíte poprvé a přitom znáte, ale víte, že je to jen iluze?
U nás v práci začal pracovat jeden člověk, který mi připomíná osobu, se kterou jsem před 3 lety sdílela život a o které pořád pochybuju,... že jsem tě tady v tomhle světě nenechal?
Jídlo držím na uzdě, emoce už ne tolik.

Dnes asi nečekejte žádný motivační vzkaz, dnes mám tu moji emotivní a to je pak špaténka... :D

Co děláme jinak...

13. října 2016 v 19:52 | Vexuska
Moje milé koťátka,

stala se mi taková věc, nevím jak reagovat. Kočky, když máte čas jídla s rodinou, jak to děláte?

Já ležela u notebooku a mamka mi donesla nášup brambor a řízků. Samozřejmě jsem odmítla, ale začala říkat, že to musím sníst a bla bla bla. Naštěstí jsem u sebe měla bráchu a ten řízky miluje, takže sem donesla mamce rozdrbanej talíř, ale ...

Jak to děláte? Co v takové situaci?

Jinak aktuální inspirace - http://ana-motivation.blog.cz/ :)

BEING SUKI SUCKS.

3. srpna 2016 v 14:03 | Vexuska
Ahoj miláčkové, víte, že jsem nemožná?

Včera jsem byla pít. Skvělé. Rum rum rum stále. A dneska mám velkou krizi, že jsem zhřešila. Včera jsem o tom říkala kamarádkám, že mám z toho depresi... samozřejmě že dnes to ale nebudu zajídat, musím myslet na to, že zítra budu jak balon, jak mi "dojdou" ty kalorie ze včera...a hlad je převlečená žízeň, takže mám vodu na stole a jen piju.
Je tu někdo, kdo má podobný problém - že umí držet jídlo, ale prostě jednou za čas s kamarády zajde pařit a vypije se jako prase?

26.7. - Positive thinking

26. července 2016 v 15:34 | Vexuska
Kočičky moje, opět Vás tu zdravím, jak jde hubnutí?

Dneska mám povídavou, v práci jsem celý den hledala blogy, které by mě inspirovaly pokračovat.. :) jinak stravu držím, nepodvádím... dneska měla v práci kolegyně oslavu narozenin, donesla pomazánky, buchty, chlebíčky, cukrátka a já, pyšná sama na sebe (:DDDDDD) jsem odolala!! :)

Jinak dnes mám už den skoro bez mléka, což je pozitivní, ale čím víc držím režim, tím víc mi přijde že jím(a to jím tak málo, že byste se divily, jak už jsem psala i včera, neumím sníst ani to, co mám v mléčném jídeláku.
Jak to děláte vy? Myslím samozřejmě to ubírání?
Dnes jsem na tom dost přemýšlela, jestli mám jít na to postupně a nebo naráz.. :).. bohužel vím, že zvládnu oboje, tak uvidíme. Ale těch 16 dní chci zvládnout a pak jedem dál...

9.5. - Never give up!!!

9. května 2016 v 11:49 | Vexuska
Zdravím Vás, miláčkové! :)

Skvělá zpráva - prvních 10kil je pryč. Sama nevěřím tomu, jak to jde :) musím říct, že píle, málo jídla a cvičení ze mně udělají neporazitelnou .. :)
Každý den vnímám ty změny, jedu na plno a už se těším, až bude dalších 10kilo pryč. V plánu to mám do 14dní. :)
Samozřejmě se mi trošku mění život, člověk to víc hrotí a míŇ se soustředí na ostatní aktivity, ale musím říct, že je to to nejlepší, co pro sebe dělám. Každý den piju tak 3 litry vody, kafem se snažím nedopovat, dnes ráno jsem byla v posilce s mojí kamarádkou, mám radost.. jinak přes víkend jsem poctivě držela, v sobotu běh, neděle plavání a welness..

Večer si dám HIIT pro uklidnění...

Co se týká stravy, dneska jsem teda zapodváděla, dala jsem si krajíc chleba(na 2 půlky) s pomazánkou(tenká vrstva), ale zase si to kompenzuju tím, že díky tomu nedávám svačinu a oběd, stále je ve mně kus vola, co má v sobě duši slabocha, co prostě neumí nejíst.. :D

Another diet?

7. dubna 2016 v 21:58 | Vexuska
Zdravím všechny. Ano, jsem tu zase.
PO pár letech, svěží, jdu světu sdělit, jak jsem na tom. Nová výzva předemnou.

Asi se ptáte, co se zase stalo.. vlastně to tu bylo pořád, takže pěkně odzačátku.

Asi na začátku roku se mě chytla myšlenka, že bych měla zase zhubnout. Pro ty, co se mnou jsou už déle, asi ví, že jsem kdysi měla velké potíže, co se týká jídla.. a teď už týden krotím jídlo. Narovinu... zase cítím, jak se mi mění myšlenky, zase je pro mě i voda plná cukru a zase mám pocit, že jsem den ode dne tlustější.

Nejsem si jistá, jestli je to jen strach, nebo se vracíme k minulosti, a sama se začínám bát sebe, ale cíl je jasný. AlespoŇ 64kilo, velikost 38 a klid na duši. Nemůžu se dívat, jak vše, co jsem si před lety vydřela je zase pryč. Nemůžu ani chápat, jak jsem to mohla nechat zajít tak daleko. Je jasné, že buď já ovládnu jídlo a nebo jídlo mě..

 
 

Reklama