26.4. - BOJOVNÍK

26. dubna 2016 v 18:07 | Vexuska |  Skinny & Happy
Ahoj Miláčkové.

Máme tu druhý pracovní den, navíc třetí týden kdy bojuju sama se sebou. Boj je střídavý, někdy mám nával žravosti, jiné dny v kuse jídlo redukuju, snažím se zpravit si náladu sledováním některých blogů forana, ale zatím je to pro mě šíleně složité. Občas cítím úzkost, to když se přejím. Jinak váha klesla o 5 kilo, což je začátek, ale je to pro mě šílenost, že jsem to nechala zajít až do takového extrému. Těším se na nové možnosti a těším se na nové tělo. Nemůžu nikomu popsat jak moc se cítím uvnitř zraněná a neumím říct, jaký to je pocit, kdy se člověk nezvládne hlídat.
Ale pro tyhle případy je tu rajčatová dieta. :)

Jediné co na mě vlastně platí je, vykašlat se na vše a jet si svoje. Zapojila jsem opět kávu jako zdroj kofeinu a energie, hlídám sama sebe aby mě jídlo nedohnalo a přijde mi, že přibírám, ikdyž jím to, co by normální člověk měl na snídani..

Jinak samozřejmě na pití voda a snažím s zamyslet hlavu na něčem jiném, než je jídlo, ale je to složité. Moje kamarádky forana, co měly blog už tu nejsou..jak pochopitelné, když je nám o 4 roky víc.. O:)
Ale přecejen se snažím..

a jídlo?
Snídaně - knackerbrot s plátkem eidamu 20%
Svačina - 3 cherry rajčátka
Oběd - 3 cherry rajčátka
Svačina - 1 rajče /tak 150g
Večeře - 3 cherry...
Můj komentář - zítra musíme ubrat rajčat a dáme si kus šunky 95% ;) ať mám i masíčko.. ale nebudem to přehánět.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.